Preskočiť na hlavný obsah

Autor

Moje meno je Emil Hankovský. som kaplánom evanjelickej cirkvi a.v. na Slovensku. S rodinou žijeme a slúžime v cirkevnom zbore Zemianske Kostoľany (okres Prievidza). Pochádzam z Lukavice pri Bardejove. Okrem svojho povolania rad čítam, veľmi si užívam zriedkavo vykonávanú turistiku, mám rad cestovanie, aj keď cestujem málo a robím podcast Biblické zastavenia. Je to projekt, ktorý som začal počas pandémie COVID-19. Najprv raz do týždňa, od mája 2020 som skúsil denné zamyslenia. Verím, že moja služba aspoň niekoho poteší a povzbudí.

Akékoľvek otázky smelo smerujte na moju osobu. hankovsky@sozmyslom.com alebo si nájdite kontak na stránke zboru, v ktorom slúžim (www.ecavprievidza.sk)  

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Denný podcast

Od 4.5. mája vychádza pokus o denný podcast zamyslení. Spočiatku ide o skúšku. Ako autor potrebujem zistiť, či je to nebude priveľká záťaž, keďže to nie je jediná činnosť, ktorej sa v týždni venujem. 
Každý diel podcastu bude vychádzať v ranných hodinách medzi 5 - 7 hod.
Mojim cieľom je pokračovať minimálne mesiac a potom do konca pandémie, alebo do zvoľnenia stavu tak, aby sme v cirkevnom zbore mohli opäť plnohodnotne fungovať.
Prajem príjemné počúvanie, modlite sa za prípravu a ak by sa niekedy stalo, že niektorý deň vynechám, nehnevajte sa.

www.anchor.fm/biblickézastavenia