Preskočiť na hlavný obsah

Autor

Moje meno je Emil Hankovský. Som kaplánom evanjelickej cirkvi a. v. na Slovensku. S rodinou žijeme a slúžime v cirkevnom zbore Zemianske Kostoľany (okres Prievidza). Pochádzam z Lukavice pri Bardejove. Okrem svojho povolania rad čítam, veľmi si užívam zriedkavo vykonávanú turistiku, mám rad cestovanie, aj keď cestujem málo a robím podcast Biblické zastavenia. Je to projekt, ktorý som začal počas pandémie COVID-19. Najprv raz do týždňa, v mája 2020 som skúsil denné zamyslenia, to však bolo náročné na prípravu a tak som to zanechal. Nakoniec v cirkvi začal počas pandémie fungovať výborný projekt denných zamyslení "Ranné videozamyslenia". Tento projekt je dostupný vo forme videí aj podcastu Ranné ECAV zamyslenia. Po dlhšej prestávke pokračujeme s Biblickými zastaveniami od októbra na týždennej báze. Verím, že moja služba aspoň niekoho poteší a povzbudí.

Akékoľvek otázky smelo smerujte na moju osobu. hankovsky@sozmyslom.com alebo si nájdite kontak na stránke zboru, v ktorom slúžim (www.ecavprievidza.sk)  

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Biblické zastavenie a pandemické časy

 Milí priatelia, v čase pandémie, keď nám opäť zavreli kostoly a spoločenstvá, rozhodol som sa obnoviť, čo som na jar 2020 vyskúšal. Biblické zastavenie budú dostávať nové časti aspoň raz týždenne. Nepôjde o denný podcast, ale verím, že si nájde aj v tejto forme svojich priaznivcov. Píšte svoje myšlienky a reakcie mailom. hankovsky@sozmyslom.com Vďaka všetkým, ktorí si ich vypočujete a vďaka Pánu Bohu za jeho pomoc pri ich tvorbe.