Preskočiť na hlavný obsah

RSS feed - odber podcastu v tvojej podcastovej aplikácii aj na offline počúvanie

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt rss feed logo
Ak chcete počúvať podcast na cestách alebo jednoducho offline, najlepšou cestou je odoberať RSS feed. Do svojej podcastovej aplikácie v telefóne alebo tablete skopírujte tento link: https://anchor.fm/s/138cb384/podcast/rss Akú aplikáciu použiť?
Ja osobne používam Podcast Addict (Android). Ale v každom obchode s aplikáciami na vašich mobilných zariadeniach ich nájdete desiatky. Je treba vyskúšať. Tu je napríklad článok obsahujúci pár tipov na apku: https://www.podcastinsights.com/best-podcast-apps/

Celá škála podcastových aplikácii v Google obchode: https://play.google.com/store/search?q=podcast&c=apps&hl=sk

Podcast Biblické zastavenia je aj Apple Podcast, takže to je myslím pokryté. https://podcasts.apple.com/us/podcast/emil-hankovsk%C3%BD-ecav-zemianske-kosto%C4%BEany/id1498110453?ign-mpt=uo%3D4


Prajem príjemné počúvanie a môže mi dať aj spätnú väzbu.

Emil Hankovský

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Denný podcast

Od 4.5. mája vychádza pokus o denný podcast zamyslení. Spočiatku ide o skúšku. Ako autor potrebujem zistiť, či je to nebude priveľká záťaž, keďže to nie je jediná činnosť, ktorej sa v týždni venujem. 
Každý diel podcastu bude vychádzať v ranných hodinách medzi 5 - 7 hod.
Mojim cieľom je pokračovať minimálne mesiac a potom do konca pandémie, alebo do zvoľnenia stavu tak, aby sme v cirkevnom zbore mohli opäť plnohodnotne fungovať.
Prajem príjemné počúvanie, modlite sa za prípravu a ak by sa niekedy stalo, že niektorý deň vynechám, nehnevajte sa.

www.anchor.fm/biblickézastavenia